RollerCoaster
Automatyczne znakowanie laserowew linii

rollercoaster-01 RollerCoaster: Automatyczne znakowanie laserowew linii

RollerCoaster to automatyczny marker laserowy z linią z obiegiem zamkniętym do obróbki części umieszczonych na paletach. Rozmiar i liczbę palet można dostosować i określić zgodnie z potrzebami produkcyjnymi klienta.

 

Obszar grawerowania laserowego jest wyposażony w system zatrzymania indeks-palet, aby zawsze zapewnić dokładność znakowania. Zmotoryzowana oś Z sterowana za pomocą komputera umożliwia automatyczne znakowanie części o różnych wysokościach, nawet na tej samej palecie.

Po znakowaniu laserowym części mogą zostać automatycznie pobrane za pomocą systemu przechylania. Prędkość linii kontroluje się przez falownik.

W systemie można zainstalować różne typy laserów, w zależności od oznaczanego materiału i systemu wizyjnego. Operator ładuje części na różne palety i rozpoczyna cykl: pierwsza paleta, a następnie wszystkie pozostałe, są transportowane w cyklu ciągłym do kabiny ochronnej w celu indeksowania i oznakowania. Paleta z oznaczonymi częściami jest następnie zwalniana i przechodzi do stanowiska automatycznego rozładunku (jeśli jest obecne), gdzie jest wywracana, a oznakowane części zsuwają się po specjalnym zsuwie, podczas gdy pusta paleta wraca do stacji załadunkowej.

incisori-laser-marcatura-incisione-incisore-macchina-marcatrice-marcatore-lasit-rollercoaster-3 RollerCoaster: Automatyczne znakowanie laserowew linii

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.