RollerCoaster
Automatyczne znakowanie laserowew linii

rollercoaster-01 RollerCoaster: Automatyczne znakowanie laserowew linii

RollerCoaster to automatyczny marker laserowy z linią z obiegiem zamkniętym do obróbki części umieszczonych na paletach. Rozmiar i liczbę palet można dostosować i określić zgodnie z potrzebami produkcyjnymi klienta.

 

Obszar grawerowania laserowego jest wyposażony w system zatrzymania indeks-palet, aby zawsze zapewnić dokładność znakowania. Zmotoryzowana oś Z sterowana za pomocą komputera umożliwia automatyczne znakowanie części o różnych wysokościach, nawet na tej samej palecie.

Po znakowaniu laserowym części mogą zostać automatycznie pobrane za pomocą systemu przechylania. Prędkość linii kontroluje się przez falownik.

W systemie można zainstalować różne typy laserów, w zależności od oznaczanego materiału i systemu wizyjnego. Operator ładuje części na różne palety i rozpoczyna cykl: pierwsza paleta, a następnie wszystkie pozostałe, są transportowane w cyklu ciągłym do kabiny ochronnej w celu indeksowania i oznakowania. Paleta z oznaczonymi częściami jest następnie zwalniana i przechodzi do stanowiska automatycznego rozładunku (jeśli jest obecne), gdzie jest wywracana, a oznakowane części zsuwają się po specjalnym zsuwie, podczas gdy pusta paleta wraca do stacji załadunkowej.

incisori-laser-marcatura-incisione-incisore-macchina-marcatrice-marcatore-lasit-rollercoaster-3 RollerCoaster: Automatyczne znakowanie laserowew linii

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.

Skonfiguruj marker