FlyGear
Automatyczne znakowanie na stożkowych kołach zębatych

Thumbs-FlyGear FlyGear: Automatyczne znakowanie na stożkowych kołach zębatych

FlyGear to maszyna do grawerowania laserowego wykonana do automatycznego znakowania stożkowych kół zębatych. Wyposażona jest w układ osi XYZ typu gantry o skoku 800x600x250mm oraz w napędzaną silnikiem głowicę obrotową. Maszyna laserowa jest również wyposażona w dwie stacje załadunku i rozładunku, umieszczone po prawej i lewej stronie, aby umożliwić wyjątkowo ergonomiczny załadunek i rozładunek na dwóch wózkach silnikowych z mechanizmem zębatkowym. Dzięki temu możliwa jest praca na dwóch stanowiskach w całkowicie niezależny sposób.

Zarówno szafa elektryczna, jak i miejsce na komputer są klimatyzowane. Laserowy grawer został również wyposażony w wygodne przednie drzwi, przesuwane ręcznie, aby zapewnić możliwość ustawienia i kontroli.

Operator, chroniony przez bariery boczne, ładuje części, wybiera odpowiedni program i rozpoczyna cykl znakowania laserowego. W tym momencie zmotoryzowany wózek przesuwa się przez drzwi pneumatyczne wewnątrz komory grawerowania laserowego, gdzie dzięki ruchowi samego lasera i obrotowi skanu możliwe jest automatyczne oznaczenie zarówno wału, jak i korony na jego górze. Pod koniec cyklu otwierają się drugie drzwi pneumatyczne, umożliwiając wysunięcie wózka i wyjęcie części.

incisori-laser-marcatura-incisione-incisore-macchina-marcatrice-marcatore-lasit-flygear-6 FlyGear: Automatyczne znakowanie na stożkowych kołach zębatych

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.