Flexy Link
Stacja ze zintegrowaną linią przenośników

Flexylink-01 Flexy Link: Stacja ze zintegrowaną linią przenośników

System znakowania laserowego FlexyLink to stacja ze zintegrowaną linią przenośników. Linia została zaprojektowana i zbudowana w oparciu o rodzaj znakowanych materiałów oraz wymagania dotyczące szybkości i wydajności przedstawione przez klienta. Laser do grawerowania może być dostarczony z różnymi typami przenośników, takimi jak na przykład napędzany przenośnik taśmowy, przenośnik rolkowy czy siatka metalowa.

W środku maszyny do grawerowania laserowego, w zależności od zastosowania, możliwe jest zainstalowanie różnych typów laserów o różnych mocach. Laser porusza się w układzie osi XYZ typu gantry: przesuw osi jest ustalany na etapie opracowywania projektu.

Laser porusza się w układzie osi XYZ typu gantry: przesuw osi jest ustalany na etapie opracowywania projektu. System pneumatycznych ograniczników lub system wizyjny do rozpoznawania i automatycznego wyśrodkowania zapewniają prawidłowe położenie do znakowania. System wizyjny może być również użyty do przeprowadzenia weryfikacji OCR tekstu oraz do odczytu i/lub kontroli DataMatrix.

COP-FLEXYlINK Flexy Link: Stacja ze zintegrowaną linią przenośników

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.