Flexy Link
Stacja ze zintegrowaną linią przenośników

Flexylink-01 Flexy Link: Stacja ze zintegrowaną linią przenośników

System znakowania laserowego FlexyLink to stacja ze zintegrowaną linią przenośników. Linia została zaprojektowana i zbudowana w oparciu o rodzaj znakowanych materiałów oraz wymagania dotyczące szybkości i wydajności przedstawione przez klienta. Laser do grawerowania może być dostarczony z różnymi typami przenośników, takimi jak na przykład napędzany przenośnik taśmowy, przenośnik rolkowy czy siatka metalowa.

W środku maszyny do grawerowania laserowego, w zależności od zastosowania, możliwe jest zainstalowanie różnych typów laserów o różnych mocach. Laser porusza się w układzie osi XYZ typu gantry: przesuw osi jest ustalany na etapie opracowywania projektu.

Laser porusza się w układzie osi XYZ typu gantry: przesuw osi jest ustalany na etapie opracowywania projektu. System pneumatycznych ograniczników lub system wizyjny do rozpoznawania i automatycznego wyśrodkowania zapewniają prawidłowe położenie do znakowania. System wizyjny może być również użyty do przeprowadzenia weryfikacji OCR tekstu oraz do odczytu i/lub kontroli DataMatrix.

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.

Skonfiguruj marker