FlyCO2
System laserowy idealny do tworzyw sztucznych i materiałów naturalnych

PowermarkCO2 FlyCO2

FlyCO2 to system laserowy idealny do tworzyw sztucznych oraz materiałów naturalnych, takich jak pleksi, papier, drewno, kamienie twarde, tkaniny i marmur. Jest niezwykle wszechstronny i można go zintegrować z dowolną linią produkcyjną, a grawerowanie laserowe to połączenie niskich kosztów eksploatacji i wysokiej produktywności. Został zaprojektowany do współpracy z istniejącymi systemami PLC i dostępna jest zarówno komunikacja poprzez RS232 lub TCP/IP w koncepcji klient/serwer, jak i wykorzystanie sygnałów cyfrowych.

 

Obecnie produkowane systemy mają moc od 10W do 70W i wyposażone są w systemy chłodzenia powietrzem lub wodą.

 

Wzbudzenie gazu wewnątrz źródła następuje poprzez częstotliwości radiowe (RF), które określają moc wypływu. Funkcja „Podgląd” umożliwia centrowanie elementu z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Jednostka skanująca może być dwuosiowa (Flat Field) lub trzyosiowa (Prescan z dynamicznym Z). Flat Field wykorzystuje parę galwanometrów o wysokiej prędkości i precyzji, ze sterownikami i elektronicznymi urządzeniami sterującymi w technologii SMT zintegrowanymi wewnątrz samej głowicy, która jest również uszczelniona, aby zapobiec zanieczyszczeniu lusterek.

Główne funkcje

SKANOWANIE 3-OSIOWE

Thumbs-CO2-02 FlyCO2

Trójosiowy moduł skanujący, Pre-Scan, idealnie nadaje się do grawerowania laserowego zarówno na dużych powierzchniach (do 1m²), jak i do oznaczania poszczególnych krzywych, a osiągnięty rezultat jest nienaganny. Dynamiczny układ Z pozwala utrzymać doskonałe centrowanie elementu w całym obszarze znakowania i zmieniać ostrość bez przesuwania laserów na osi Z.

DŁUGOŚĆ FALI: 10600 NM

Thumbs-Co2-01 FlyCO2

Lasery CO2 mają 10 razy dłuższą falę niż lasery YAG, YVO4 lub światłowodowe. Jest to najdłuższa fala wśród tych używanych w sektorze przemysłowym. Jak nazwa wskazuje, lasery CO2 generują medium laserowe poprzez stymulację dwutlenku węgla (CO2) w stanie gazowym.

ZALETY

Thumbs-CO2-03 FlyCO2

Jakość promienia
• Możliwość obróbki przezroczystych obiektów
Laserowe znakowanie drewna, kamieni półszlachetnych, tkanin i marmuru

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności
foto-organici-1-1024x661 FlyCO2
foto-organici-6-1024x920 FlyCO2
foto-organici-5 FlyCO2
foto-organici-4 FlyCO2
foto-organici-3 FlyCO2
foto-organici-2-1024x901 FlyCO2