Minimark

Minimark_front_web_tavolo Minimark

Minimark można z łatwością umieścić na każdym stole roboczym, gwarantuje maksymalną wydajność przy optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Wyróżnia się w istocie najlepszym stosunkiem zajmowanej powierzchni i wielkością użytecznego obszaru roboczego.

 

Ruch osi Z odbywa się za pomocą ręcznego pokrętła. Polecamy go tym, którzy muszą znakować elementy o podobnej wysokości (na przykład tabliczki, ostrza czy narzędzia tnące).

 

Zmotoryzowana oś Z stanowi natomiast idealne rozwiązanie dla tych, którzy muszą znakować szerszą gamę części, także ze zmiennymi wysokościami.

Główne funkcje

ZMOTORYZOWANA OŚ Z

Micromark-AsseZmotorizzato-1 Minimark

Zmotoryzowana oś Z stanowi natomiast idealne rozwiązanie dla tych, którzy muszą znakować szerszą gamę części, także ze zmiennymi wysokościami.

Korzystanie ze zmotoryzowanej osi Z jest znacznie ułatwione dzięki możliwości korzystania z joysticka, który staje się wręcz niezbędnym narzędziem w połączeniu z systemem regulacji ostrości SmartFocus.

DRZWI BOCZNE

Thumbs-Micromark-02- Minimark

Boczne otwory pozwalają na znakowanie elementów dłuższych niż szerokość kabiny, w której odbywa się znakowanie. Korzystanie z bocznych drzwi wymaga pewnych środków ostrożności i dlatego jest chronione kluczem bezpieczeństwa.

OŚ W

Thumbs-Micromark-03 Minimark

Oś W jest dostępna w różnych wersjach stałych lub uchylnych, z różnymi rozdzielczościami i otworami do przechodzenia drążka. Oś jest zbudowana ze wstępnie zamontowanymi reduktorem i wieńcem zębatym oraz przekładnią ślimakową, aby zapewnić praktycznie zerowy luz promieniowy. Silnik posiada zintegrowany enkoder i jest sterowany przez FlyCAD.

KOMPATYBILNE AKCESORIA


obrotowa

ZGODNY

Oś obrotowa
Uchylna

ZGODNY

Głowica
obrotowa

NIE

System
wizyjny

NIE

System napinania arkuszy

NIE

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Poproś o darmową konsultację. Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
   Specyfikacja techniczna

   Położenie robocze

   Z blatu

   Stanowisko robocze

   610X315 mm

   Maksymalna powierzchnia znakowania

   ø140 z FFL160
   ø220 z FFL254

   Maksymalna wysokość znakowania

   200 mm z FFL160
   95 mm z FFL254

   Rodzaj lasera

   Światłowód FiberFly
   20-30-50W

   Maksymalna waga na blacie

   40 Kg

   Rodzaj drzwi

   Instrukcja

   Wymiary

   Wysokość: 835 mm
   Szerokość: 838 mm
   Głębokość: 850 mm

   Skonfiguruj marker