Minimark

Thumbs-Minimark Minimark

Minimark można z łatwością umieścić na każdym stole roboczym, gwarantuje maksymalną wydajność przy optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Wyróżnia się w istocie najlepszym stosunkiem zajmowanej powierzchni i wielkością użytecznego obszaru roboczego.

 

Ruch osi Z odbywa się za pomocą ręcznego pokrętła. Polecamy go tym, którzy muszą znakować elementy o podobnej wysokości (na przykład tabliczki, ostrza czy narzędzia tnące).

 

Zmotoryzowana oś Z stanowi natomiast idealne rozwiązanie dla tych, którzy muszą znakować szerszą gamę części, także ze zmiennymi wysokościami.

Główne funkcje

ZMOTORYZOWANA OŚ Z

Micromark-AsseZmotorizzato-1 Minimark

Zmotoryzowana oś Z stanowi natomiast idealne rozwiązanie dla tych, którzy muszą znakować szerszą gamę części, także ze zmiennymi wysokościami.

Korzystanie ze zmotoryzowanej osi Z jest znacznie ułatwione dzięki możliwości korzystania z joysticka, który staje się wręcz niezbędnym narzędziem w połączeniu z systemem regulacji ostrości SmartFocus.

DRZWI BOCZNE

Thumbs-Micromark-02- Minimark

Boczne otwory pozwalają na znakowanie elementów dłuższych niż szerokość kabiny, w której odbywa się znakowanie. Korzystanie z bocznych drzwi wymaga pewnych środków ostrożności i dlatego jest chronione kluczem bezpieczeństwa.

OŚ W

Thumbs-Micromark-03 Minimark

Oś W jest dostępna w różnych wersjach stałych lub uchylnych, z różnymi rozdzielczościami i otworami do przechodzenia drążka. Oś jest zbudowana ze wstępnie zamontowanymi reduktorem i wieńcem zębatym oraz przekładnią ślimakową, aby zapewnić praktycznie zerowy luz promieniowy. Silnik posiada zintegrowany enkoder i jest sterowany przez FlyCAD.

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności
KOMPATYBILNE AKCESORIA

Oś obrotowa

ZGODNY

Oś obrotowa Uchylna

ZGODNY

Głowica obrotowa

NIE

System wizyjny

NIE

System napinania arkuszy

NIE

Specyfikacja techniczna

Pozycja robocza

Z blatu

Stanowisko robocze

610X315 mm

Maksymalny obszar znakowania

ø140 z FFL160
ø220 z FFL254

Maksymalna wysokość znakowania

200 mm z FFL160
95 mm z FFL254

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly
20-30-50W

Maksymalna waga na blacie

40 Kg

Rodzaj drzwi

Instrukcja

Wymiary

Wysokość: 835 mm
Szerokość: 838 mm
Głębokość: 850 mm