Micromark G3

MicroMark G3 to kompaktowy i funkcjonalny stołowy system laserowy, który spełni różne wymagania produkcyjne przy stosunkowo niskich kosztach.

 

System został zaprojektowany również do pracy z robotem, a drzwi elektryczne umożliwiają kontrolę czasów otwarcia/zamknięcia za pomocą oprogramowania; maszyna może również pracować autonomicznie. Ponadto struktura z otworami z trzech stron upraszcza ładowanie i obróbkę części dłuższych od maszyny.

 

Stanowisko robocze jest wykonane z twardego anodyzowanego aluminium z nawierceniem co 50 cm, co gwarantuje łatwe i precyzyjne pozycjonowanie części. System jest dostarczany z komputerem HP, 19-calowym monitorem i pakietem oprogramowania FlyCAD/FlyControl.

Główne funkcje

OTWORY Z TRZECH STRON

MinimargG3Thumbs-Apertura3lati Micromark G3

MicroMark G3 ma drzwi z pionowym otwarciem z trzech stron, aby zapewnić wygodny i łatwy dostęp do komory, w której odbywa się znakowanie. Ponadto, pracując z otwartymi drzwiami i okularami ochronnymi, możliwe jest również znakowanie dużych części w wygodny i funkcjonalny sposób.

ZINTEGROWANY SYSTEM

MinimarkG3-DimensioniRidotte Micromark G3

W tym systemie laserowym panel elektryczny i źródło laseracałkowicie zintegrowane z tyłu maszyny, co pozwala uniknąć zajmowania obszaru roboczego. Aby zapewnić maksymalną wydajność, ma optymalny stosunek wielkości powierzchni roboczej (590 mm) do układu zewnętrznego (710 mm).

ZMOTORYZOWANA OŚ Z

MinimarkG3Thumbs-AsseZ Micromark G3

Pozycjonowanie jest ułatwione za pomocą joysticka, który wraz z systemem ogniskowania SmartFocus pozwala operatorowi szybko znaleźć właściwą pozycję do znakowania zarówno na płaskich powierzchniach, jak i na złożonych geometriach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz broszurę

Odkryj wszystkie informacje na temat znakowania metali w świecie motoryzacji

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę  prywatności

KOMPATYBILNE AKCESORIA

Oś obrotowa

ZGODNY

Oś obrotowa Uchylna

ZGODNY

Głowica obrotowa

NIE

System wizyjny

NIE

System napinania arkuszy

NIE

Specyfikacja techniczna

Pozycja robocza

Blat/stojąca

Stanowisko robocze

590×295 mm

Maksymalny obszar znakowania

ø140 z FFL160
ø220 z FFL254

Maksymalna wysokość znakowania

200 mm z FFL160
95 mm z FFL254

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly
20-30-50W

Maksymalna waga na blacie

40 Kg

Rodzaj drzwi

Elektryka

Wymiary

Wysokość: 835 mm
Szerokość: 710 mm
Głębokość: 855 mm