LASIT zmienia siedzibę:
Większe cele na większej przestrzeni

lasit-sede LASIT zmienia siedzibę: Większa przestrzeń dla większych celów

Nowa siedziba

W 2019 LASIT rozpoczęła prace związane z przeprowadzką do nowej, sześciokrotnie większej siedziby.

Siedziba ta znajduje się nieopodal poprzedniej i pozwala na podziwianie krajobrazu wybrzeża Sorrento, Ischii i Capri.

Wzrost sprzedaży i liczebności personelu spowodował konieczność przeprowadzki i całkowitej reorganizacji stref pracy. Zarządzanie przeprowadzką podczas pandemii nie było łatwe, a prace były kilkukrotnie przerywane.

Dziś jednakże mamy przyjemność ogłosić naszym klientom, że następnym razem, kiedy zechcą nas odwiedzić, zostaną przyjęci w przepięknym zakładzie położonym nad brzegiem morza z niewyobrażalnie pięknym widokiem.

Nowa strefa produkcyjna pozwoli nam na pięciokrotne zwiększenie ilości znakowarek laserowych oraz jest dowodem na wiarę LASIT w przyszłość swoich projektów. Nowa siedziba handlowa w Polsce już jest dla nas źródłem satysfakcji i mamy wielkie oczekiwania odnośnie przyszłości oraz działań LASIT na arenie międzynarodowej.

UFFICIO-LASIT LASIT zmienia siedzibę: Większa przestrzeń dla większych celów
NURSERY-LASIT LASIT zmienia siedzibę: Większa przestrzeń dla większych celów

Szanujemy wizję

W nowym zakładzie znajdzie się miejsce na strefę relaksu służącą w całości do zapewnienia komfortu pracownikom, którzy będą mogli zrelaksować się podczas przerw i cieszyć się kawą w barze w strefie restauracyjnej.

Ponadto planowane jest stworzenie siłowni dostępnej dla każdego po zakończeniu pracy, która pozwoli zadbać o formę i zapewni świetną rozrywkę.

Natomiast przeznaczona dla najmłodszych strefa zabaw działa już pełną parą. Dzieci naszych pracowników mogą bawić się – zawsze pod opieką osoby dorosłej – we w pełni dopasowanym do ich potrzeb miejscu. Jest to duże udogodnienie dla pracujących mam i wszystkich osób, które mają problem z zapewnieniem opieki swoim dzieciom w godzinach pracy.

Projekt nowych stref w zakładzie jest bardzo bogaty i daje różne możliwości sprzyjające dobremu samopoczuciu wszystkich pracowników. Ludzie są zawsze w centrum uwagi LASIT i są dla niej główną wartością. Ponadto cały zakład zorganizowany został w sposób sprzyjający jego „gospodarce o obiegu zamkniętym”, tzn. tak, aby unikać marnowania energii i sprzyjać ochronie środowiska.

Zmiana ta jest jedynie pierwszym krokiem na drodze niekończącego się rozwoju i jesteśmy szczęśliwi, że możemy poinformować o niej wszystkich tych, którzy przyczynili się do jej wprowadzenia, obdarzając nas zaufaniem i wybierając nas na swojego partnera. 

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Condividi su facebook
Condividi su linkedin
Condividi su whatsapp

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.