Wirtualne Targi LASIT 2020
Od 19 do 23 października

Chociaż prawdą jest, że nasze plany na 2020 rok zostały wywrócone do góry nogami, prawdą jest również, że mieliśmy okazję odkryć siebie na nowo i znaleźć nowe pomysły i bodźce.

 

Udało nam się znaleźć sposób na to, aby być blisko innych, przestrzegając wszystkich norm bezpieczeństwa, bez uszczerbku na cieple i gościnności, które nas wyróżniają.

 

Zapomnij o wszystkich przeszkodach i ograniczeniach tradycyjnych targów. Dajemy Ci możliwość odwiedzenia nas bez wstawania od biurka (i bez potrzeby zakładania maseczki!).

Macchine-Composit-New Wirtualne Targi LASIT 2020

Dlatego też wirtualne targi odbywają się zerowym kosztem przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa.

Wirtualne targi LASIT pozwalają uniknąć stresu związanego z podróżą, hotelem, pośpiechem czy bólem stóp i przenoszą Cię do wnętrza naszej firmy, gdzie możesz zobaczyć:

Ale co Cię czeka?

Członek naszego dedykowanego zespołu ds. sprzedaży będzie Ci towarzyszyć w trakcie wizyty, dokładnie tak, jakbyśmy byli na stoisku.

 

Na żywo wykona znakowanie gadżetów, które przygotowaliśmy, nanosząc na nie wybrany tekst, nazwę lub datę, w zależności od tego, co wybierzesz.

A po targach?

Na tym nie koniec! Technologia jest ważna i jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie, ale na koniec targów czeka niespodzianka:

 

Wyślemy Ci gadżet z naniesionym oznakowaniem i pyszną niespodziankę z naszego regionu, aby osłodzić Twój dzień.

VirtualFair2020-08 Wirtualne Targi LASIT 2020

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.

Skonfiguruj marker

W 5 krokach zdobadz odpowiednia broszure urzadzenia, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom