Stacjonarny znacznik laserowy
Bemark

bemark-jpg Bemark

BEMARK łatwo mieści się na każdym blacie roboczym, dążąc do maksymalnej wydajności pod względem wykorzystania przestrzeni. W rzeczywistości posiada najlepszy stosunek zajmowanej powierzchni do użytecznej wielkości strefy roboczej.

 

Napędzana oś Z o skoku 200 mm jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności znakowania komponentów o różnych kształtach i rozmiarach.

Ta nowa znakowarka laserowa jest w pełni zintegrowana, umożliwiając znaczne zmniejszenie wymiarów gabarytowych oraz ułatwienie pracy operatora.

 

Bemark może być również wyposażony w drzwi elektryczne. W ten sposób, gdy operator umieszcza element wewnątrz szafy i uruchamia cykl, drzwi zamykają się automatycznie. Ich ponowne otwarcie następuje dopiero po zakończeniu procesu, zapewniając pełne bezpieczeństwo.

Główne funkcje

MONITOR DOTYKOWY

monitor-jpg Bemark

W celu zmniejszenia wymiarów gabarytowych i zwiększenia ergonomii systemu, zaprojektowaliśmy BEMARK, z całkowicie zintegrowanym komputerem z ekranem dotykowym. Dzięki temu operator może łatwo pracować i ładować zlecenia produkcyjne bezpośrednio z przedniego monitora.

WSZYSTKO ZINTEGROWANE

Immagine1-jpg Bemark

W tej znakowarce laserowej rozdzielnica elektryczna i źródło laserowe są w pełni zintegrowane w tylnej części maszyny, nie wpływając w żaden sposób na obrys blatu roboczego. W celu zapewnienia maksymalnej wydajności, oferuje optymalny stosunek wymiarów powierzchni roboczej do układu zewnętrznego.

OŚ W

Asse-rotante-diretto-01 Bemark

Oś W jest dostępna w różnych wersjach stałej lub wahliwej, z różnymi rozdzielczościami i otworem przelotowym.

Oś jest zbudowana ze wstępnie obciążonego reduktora z wieńcem zębatym i śrubą ślimakową, co zapewnia niemalże całkowity brak luzu promieniowego. Silnik posiada zintegrowany enkoder i jest sterowany przez FlyCad.

KOMPATYBILNE AKCESORIA

Pobierz broszurę i poproś o bezpłatną konsultację

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.
Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
Specyfikacja techniczna

Położenie robocze

Siedząca lub stojąca

Stanowisko robocze

400X350 mm

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø140 z FFL160
ø220 z FFL254

Maksymalna wysokość znakowania

200 mm z FFL160
95 mm z FFL254

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly
20-30-50W

Maksymalna waga na blacie

40 Kg

Rodzaj drzwi

Ręczne lub elektryczne

Wymiary

Wysokość: 845 mm
Szerokość: 655 mm
Głębokość: 885 mm

Może Cię również zainteresować...

Skonfiguruj marker

W 5 krokach zdobadz odpowiednia broszure urzadzenia, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom