Nowy TowerMark XL
Ułatwione operacje załadunku/rozładunku

TowerMarkXL-news01 Nowy TowerMark XL: Ułatwione operacje załadunku/rozładunku

Nowy system laserowy TowerMark XL został zaprojektowany w celu ułatwienia załadunku/rozładunku bardzo ciężkich części i jest on wyposażony w zewnętrzny wózek i wewnętrzny stół kulowy, który działa jako podpora dla operatora podczas wykonywania tej operacji.

 

Został zaprojektowany przede wszystkim do znakowania laserowego ostrzy okrągłych, ale dzięki jego właściwościom możliwe jest wykonywanie grawerowania laserowego również na elementach różnego typu.

•Wewnętrzny/zewnętrzny stół kulowy w celu ułatwienia załadunku i przenoszenia ciężkich części
•Zdejmowana nakładka z aluminium do znakowania części innych niż okrągłe ostrza
•Niestandardowe szablony w wielu rozmiarach do znakowania ostrzy okrągłych o różnych średnicach

Stół kulowy do załadunku ciężkich części

Maszyna do znakowania laserowego jest wyposażona w zewnętrzną podstawę, którą można ustawić po lewej lub prawej stronie, na której zamontowany jest stół kulowy.

 

Stół kulkowy idealnie ułatwia załadunek bardzo ciężkich części, do maksymalnie 200 kg: małe ruchome kulki, z których się składa, pozwalają na szablonom na łatwe przemieszczanie się w kierunku bocznego otworu komory znakowania.

 

Po załadowaniu szablonu jest on mocowany systemem regulowanego ogranicznika z tyłu i boku, za pomocą oddziaływania na wygodny klucz.

 

Nad wewnętrznym stołem kulowym można dodać standardowy blat z twardego anodowanego aluminium, który służy do oznaczania elementów o różnych kształtach i rozmiarach.

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.

Skonfiguruj marker