Recenzje

97% naszych klientów do nas wraca i ponownie wybiera LASIT oraz poleca naszą firmę

Mirko Calvi Production Specialist
BREMBO

„Od kliku lat wybieramy firmę LASIT i przyznaję, że jesteśmy w pełni zadowoleni z systemów znakowania laserowego. Zawsze możemy liczyć na dział obsługi klienta w celu uzyskania pomocy. Ten dostawca jest ważnym partnerem dla naszej firmy ze względu na wysoką jakość komponentów”.

Andrea de Danieli Engineering Manager
MANFROTTO

„Odkryłem LASIT około 9 lat temu i wciąż współpracuję z firmą w celu opracowania nowych rozwiązań i maszyn, które mają być wprowadzane do naszych procesów produkcyjnych. Postanowiliśmy kontynuować współpracę z LASIT i zachować ten sam standard wewnątrz firmy dzięki jakości i niezawodności produktów oraz wspólnie opracowanym zintegrowanym automatyzacjom znakowania laserowego. Za produktem stoi duża firma, którą tworzą prawdziwe osoby o wielkich umiejętnościach, niezwykłej kompetencji i chęci podejmowania nowych wyzwań”.

Vincenzo Maffi Process Engineering Manager
BERETTA ARMI

„Nasze doświadczenia z LASIT można z pewnością określić jako pozytywne: wysoka jakość komponentów, możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb w ramach wspólnego projektowania, szybkość i wydajność zarówno zaplanowanych, jak i nadzwyczajnych interwencji konserwacyjnych. To właśnie te cechy czynią LASIT prawdziwym i cennym partnerem. Oprócz jakości pod względem technologicznym należy podkreślić, że zespół LASIT to życzliwe, serdeczne i sympatyczne osoby, z którymi można odbyć przyjemną rozmowę.”

Franco Toffolo Product Manager
ELECTROLUX

„Mogę wyrazić wyłącznie pozytywną opinię o firmie. Miałem problem w sprzęcie z zainstalowanym laserem, który został znakomicie rozwiązany dzięki przesłanym informacjom. Muszę również przyznać, że nie obsługiwałem osobiście tego systemu znakowania laserowego, ale dzięki jasnym wskazówkom i filmowi wszystko było niezwykle proste”.

Ricardo Benjamin Martinez Mechanical Engineer
AMERICAN AXLE & MANUFACTURING

„System techniczny maszyn Lasit idealnie nadaje się do stosowania na komponentach samochodowych i można liczyć na całkowite wsparcie wykwalifikowanego zespołu Lasit w przypadku każdej maszyny do znakowania laserowego stali”.

GianMaria Dainotti Product Manager
FALMEC

„Decyzja o zakupie maszyny LASIT była podyktowana potrzebą sprostania coraz wyższym wymaganiom jakościowym, a także potrzebą możliwości optymalizacji czasów realizacji oraz poszerzenia gamy obrabianych materiałów”.

Gabriele Ravelli Senior Purchasing Manager
BERETTA

„Poznaliśmy firmę LASIT, kiedy była niewiele większa od zakładu rzemieślniczego. W ciągu kilku lat zaobserwowaliśmy niesamowicie szybki wzrost i doceniliśmy ogromną zdolność do zmiany, innowacji i natychmiastowego proponowania rozwiązań systemów znakowania laserowego dla klientów”.

Andrea Gazocchi Technical Manager
ZATOR

„System znakowania laserowego LASIT to produkt o ogromnym potencjale. W firmie ZATOR używamy go do znakowania elementów z aluminium surowego, aluminium anodowanego (bardzo dobre rezultaty), stali nierdzewnej, plastiku, mosiądzu oraz mosiądzu ocynkowanego. Oprogramowanie FLYCAD wymaga ulepszenia, bardzo przydatne byłoby stworzenie specjalnego interfejsu operatora, w którym można zmienić liczbę oznaczanych obiektów. Doceniamy szeroki wybór formatów do importowania w FLYCAD. Zawsze możemy liczyć na doskonałą pomoc, która zapewniła rozwiązanie wszystkich dotychczasowo napotkanych problemów.”

Roberto Berizzi Technical Manager
GEA MECHANICAL EQUIPMENT SPA

„Nasze doświadczenia z Lasit są z pewnością pozytywne, podyktowane potrzebą kontrolowania procesu znakowania laserowego komponentów cgmp, doskonałego produktu z częściami wysokiej jakości, można by ulepszyć kurs obsługi oprogramowania.”

Fabrizio Ferraud Ciandet Technical Manager
VEP AUTOMOTION

„Zacząłem pracę w tej firmie w 2005 roku i zastałem już system znakowania laserowego LASIT, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, a w międzyczasie przybyły 2 kolejne. Z mojego osobistego doświadczenia mogę powiedzieć, że zawsze dostawałem odpowiedzi dotyczące ulepszania znakowania i tworzenia plików, które są łatwiejsze w użyciu dla różnych operatorów. Jestem niezwykle zadowolony.”

Michael Mazzolini Technical Manager
OMNITRACK LTD

„Po wizycie i zwiedzeniu zakładu montażowego Lasit, firma od razu wywarła na nas wrażenie, ponieważ, podobnie jak my, oferuje bardzo spersonalizowaną usługę ukierunkowaną na doskonałość obsługi i jakości.”

Francesco Masi Project Manager
TARGET SRL

„Kiedy zaczęliśmy myśleć o kupnie systemu znakowania laserowego , od razu przyszła nam do głowy firma Lasit! Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru, jest to dynamiczna, wydajna fabryka, gotowa spełnić nasze potrzeby, ale przede wszystkim jest na czele pod względem technologicznym i jakościowym! Fakt, że jest to firma, która ma swoje korzenie w Kampanii, stanowi wartość dodaną, a uprzejmość i absolutna dostępność sprawiają, że jest niezwykle profesjonalna!”

Sergio Paraboni Project Manager
ES ELECTRONIC SOLUTION

„Jeśli chodzi o pomoc przedsprzedażną i podczas sprzedaży (wysyłki) nie ma co narzekać. Jeśli chodzi o oprogramowanie i sprzęt, nie mogę ich ocenić, ponieważ maszyna została wysłana bezpośrednio do naszego klienta. Jeśli będę potrzebować więcej systemów znakowania laserowego to myślę, że skontaktuję się z Lasit.”

Fabio Bassi Technical Manager
AGLA POWER TRANSMISSION SPA

„Znakomita firma, mimo tego, że kontaktowałem się z dużej odległości, oprowadzono mnie po zakładzie za pomocą kamerki internetowej i pokazano mi produkty. Otrzymałem doskonałą pomoc podczas zakupu i instalacji. Od kilku miesięcy od kiedy posiadam system znakowania laserowego mogę liczyć na wsparcie w zakresie każdej mojej potrzeby i przygotowania systemu. PRACOWNICY za szóstkę."

Luca Bernardi Project Manager
TECRES SPA

„Korzystałem z laserów innych marek, początkowo byłem nieco ostrożny, ale powoli zacząłem zdawać sobie sprawę z mocy systemu znakowania laserowego dostarczonego przez Lasit, precyzji sprzętu, wielu możliwości, które zapewnia oprogramowanie w zakresie automatyzacji i programowania produkcji. Jest to praktyczny i szybki laser, zawsze można znaleźć rozwiązanie. Dodatkowym atutem jest bardzo profesjonalna i dobrze przygotowana pomoc techniczna.”

Massimo Sergi Project Manager
SA FIRE PROTECTION

„Potrzeba posiadania systemu znakowania laserowego na miejscu w firmie była podyktowana dużą ilością płytek i wyrobów, które wysyłaliśmy do znakowania do podwykonawców. Są to ogromne nakłady, a jakość nie zawsze spełniała nasze oczekiwania. Spowalniało nas to trochę i ilość maszyn dostępnych na rynku sprawiała, że łatwo było się we wszystkim pogubić... Wreszcie na targach poznaliśmy LASIT oraz duży profesjonalizm operatorów, odkryliśmy wszechstronność systemu znakowania i wreszcie łatwość użycia w połączeniu z wieloma możliwymi rezultatami sprawiła, że w końcu podjęliśmy decyzję! Jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru!”

Giuseppe Denaro Electro-Technical Officer
LENZOKART SRL

„Współpraca z LASIT od razu zaczęła się znakomicie układać, firma zawsze gwarantuje wysoką jakość, szybkość działania i zawsze możemy liczyć na pomoc niezwykle miłego zespołu”.

Bernardo Scalici CEO
PANTOSTAMP

„Uważam, że dokonałem doskonałej inwestycji”.

Angelo Anglani Project Manager
TELCOM SPA

„Początki naszej współpracy z Lasit sięgają 2006 roku i jest ona absolutnie pozytywna zarówno pod względem technicznym, jak i osobistym”.

Andrea Sossella Maintenance Manager
ALFA LAVAL ITALIA

„Kupiliśmy system znakowania laserowego, aby zastąpić stary. Doświadczenie było świetne, a pomoc szybka i skuteczna. Poprawiliśmy produktywność i jakość”.

Enrico Baroncini Maintenance Manager
BTB TRANSFER SPA

„Świetny produkt i sprawna obsługa”.

Massimiliano Cesarini Global Sales Manager
TSC SRL

„Teraz, kiedy go używam, jestem naprawdę zadowolony z wyboru firmy i jej pracowników, mogę powiedzieć, że cechuje ją nienaganny profesjonalizm i serdeczność. Pozdrawiam wszystkich!”

Ivan Maestrini Sales Manager
MAESTRINI SRL

„Niemal całkowita przeróbka starej maszyny innej marki wykonana bezbłędnie, czekam na technika Lasit do przeprowadzenia ostatecznej oceny, ale w tej chwili wszystko wydaje się idealne. Gratulacje."

Marco di Maio Quality and After Sales Manager
OSCULATI SRL

„Po pierwszym spotkaniu na targach A&T w Ovetto w Turynie zrozumieliśmy, że możemy podjąć współpracę z LASIT i tak się właśnie stało! Przy poprzednim przepływie produkcji proces był długi i złożony, a wynik słaby, po poleceniu nam odpowiedniej maszyny, nasze produkty stały się doskonałe, a także zwiększyliśmy moce produkcyjne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak wszystko działa i z łatwości obróbki: w pobliżu maszyny potrzebny jest tylko jeden operator. Otrzymaliśmy wsparcie w zakresie wyjaśnień dotyczących prawidłowego funkcjonowania, a także odpowiedzi na nasze pytania. A co możemy powiedzieć o firmie? Są poprawni i precyzyjni, a obsługa posprzedażowa jest nienaganna. W razie potrzeby są zawsze dostępni, aby udzielić porady. Profesjonalizm i kompetencja. Będzie to z pewnością punkt odniesienia dla naszych przyszłych decyzji.”

Gino Favero CEO
FAVERO ELECTRONICS

„Dobrze zorganizowana firma. Jestem bardzo zadowolony z jakości i obsługi. Kupiliśmy już 3 systemy znakowania laserowego.”

Marco Pieri CFO
OLEODINAMICA TOSCANA SRL

„Świetny produkt i świetna obsługa”

Sergio Bighi CEO
ESA SRL

„Zakupiony model maszyny TOWER MARK Z to źródło niesamowitej satysfakcji, to niezwykły stosunek jakości do ceny plus usługa online pomagająca uruchomić maszynę. Wszystko nienaganne. Jeśli chodzi o szkolenie z technikiem LASIT u nas w firmie, to chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu personelowi LASIT za okazaną uprzejmość i profesjonalizm oraz przekazać specjalne podziękowania dla pana Marco Levoli za przyjacielską współpracę i zaufanie, jakim mnie obdarzył.”

Nicola Trevisan Sales Manager
CAREL

„Kompetencja i profesjonalizm w świecie systemów znakowania laserowego i silne nastawienie na klienta. Po pierwszej próbce niestandardowego wyposażenia w układzie i komunikacji z systemem MES firmy, postanowiliśmy wprowadzić ten standard znakowania również w zagranicznych fabrykach grupy CAREL.”

Elisa Lambertini Sales Manager
PROTOSTAMP SRL

„Maszyna laserowa dotarła na czas ustalony w momencie zamówienia. Instalacja odbyła się szybko i sprawnie, nie było to bardzo trudne. Już używamy lasera do produkowanych przez nas części. Jesteśmy zadowoleni.”

    Skonfiguruj marker