Bestsellery

Minimark

Jest to stołowy system laserowy, najlepiej sprzedający się w swojej kategorii: łatwy w użyciu, idealny do małych produkcji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Micromark G3

Jest to stołowy system laserowy, najmniejszy i najbardziej kompaktowy w swojej klasie, który zapewnia wysoką produkcję i jest w niskiej cenie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TowerMark Z

Towermark Z to najbardziej wszechstronny produkt w swojej kategorii, który można zintegrować z wieloma akcesoriami i który stanowi idealne rozwiązanie do znakowania laserowego elementów cylindrycznych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TowerMark X

Jest najlepiej sprzedającym się w swojej kategorii ze względu na korzystną cenę i dużą wszechstronność, zarówno pod względem znakowania elementów, jak i integracji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  CompactMark G8

  Idealny dla tych, którzy muszą znakować od 350 elementów i więcej dziennie i wymagają mikrometrycznej precyzji, którą gwarantuje przez sztywność swojej konstrukcji.
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  RotoMark

  Stół obrotowy sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą oznaczać elementy o podobnych kształtach w tym samym czasie, podwajając wydajność.
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Tower Label

  Automatycznie ładuje, oznacza i rozładowuje tabliczki z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa dzięki dostosowanemu interfejsowi oprogramowania.
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  TowerShuttle

  Idealnie nadaje się do pracy w zrobotyzowanych komórkach dzięki utrzymaniu przestrzeni wolnej od bałaganu i ładowaniu zewnętrznemu, które pozwala uniknąć kolizji.
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

   Laser do integracji

   Sześć różnych źródeł lasera, aby zapewnić pożądany efekt i jakość na każdym materiale, o różnych mocach w zależności od wymaganej wydajności.