LASIT na targach MECSPE 2019

28-30 marca 2019 r.
Hala 6 – Stoisko D59

W tym roku ma targach MECSPE, które odbędą się w Parmie od 28 do 30 marca, przedstawimy CompactMark G7, Towermark X i nowy Micromark G3, stołowy system laserowy, stworzony z myślą o wyjątkowej funkcjonalności i produktywności. Dlatego zintegrowaliśmy w maszynie źródło lasera i elektronikę, ma ona również otwory z trzech stron, które sprawiają, że jest bardziej użyteczna.

Laser zajmuje teraz wiodącą pozycję w planie Przemysł 4.0 ze względu na swoje charakterystyczne cechy: przede wszystkim jest wszechstronnym narzędziem, które można stosować na wielu różnych materiałach bez uszczerbku dla jakości oznakowania.

foto-1024x768 MECSPE - Parma, Włochy 2019
Copertina-DMX-cosa-e MECSPE - Parma, Włochy 2019

Jest niezwykle produktywny, ponieważ można go umieścić w zautomatyzowanej linii i skrócić czas przetwarzania. Na koniec należy podkreślić, że jest ekonomiczny, ponieważ praktycznie nie wymaga konserwacji, ani stosowania dodatkowych narzędzi, ani nie wytwarza odpadów do utylizacji.

 

Na targach Przemysł 4.0 szczegółowo przyjrzymy się innowacjom i technologii, odkrywając nowe granice tego sektora. Na naszym stoisku będzie można przetestować znakowanie laserowe na własnej próbce i obserwować cały cykl operacyjny.

 

Odwiedzający nasze stoisko zostaną serdecznie powitani typowym neapolitańskim śniadaniem, aby rozkoszować się nim przed i w trakcie rozmowy z naszymi ekspertami. Przyjdź nas odwiedzić na stoisku D59 (Hala 6) i nie przegap spersonalizowanych gadżetów oznaczonych laserowo!

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły