Towermark XYZ

XYZ Towermark XYZ

Jest to marker laserowy w 3-osiowej wersji naszego najlepiej sprzedającej się znakowarki laserowej Towermark X. System ten opracowano z myślą o spełnieniu wyższych wymagań z zakresu produkcji i jest przeznaczony do znakowania dużych elementów.

Stół roboczy jest nieruchomy, a układ osi został opracowany w formie pojedynczego korpusu.

Do głównych zalet należą:

Ten typ znakowarki polecany jest w przypadku konieczności znakowania licznych (setek) elementów dziennie i/lub dużych elementów (o wymiarach do 1000×500 mm), takich jak blachy lub okrągłe ostrza. Sercem maszyny jest układ osi XYZ, który składa się z jednostki podtrzymywanej przez konstrukcję zewnętrzną zbudowaną z profili marki Bosch. Geometria i stabilność maszyny są niezależne od konstrukcji zewnętrznej.

 

Model Towermark XYS nie jest komercyjnym zestawem 3-osiowym, lecz prawdziwym centrum obróbki laserem zaprojektowanym według technik FEM. To sprawia, że jest on kompaktowy, sztywny i precyzyjny.

Podstawowa charakterystyka

Duża powierzchnia znakowania

Połączony ruch osi XYZ umożliwia obróbkę powierzchni o wymiarach 1000x500x500 mm, a stalowa konstrukcja zapewnia stabilność i sztywność całego układu.

Głowica obrotowa (ręczna lub z napędem silnikowym)

Ręczna głowica obrotowa pozwala na obracanie głowicy skanującej pod kątem 0-90° w krokach co 15°. Zapewnia ona dostęp do poszczególnych punktów części, upraszcza umieszczenie i pozycjonowanie elementu oraz automatyzuje znakowanie powierzchni pod różnymi kątami nachylenia.

Aktualizacja

Jest to marker laserowy opracowany z myślą o integracji z różnymi akcesoriami, takimi jak głowica obrotowa. Może być także wyposażony w 3-osiową głowicę do znakowania elementów cylindrycznych, oś W (a w razie potrzeby również w przystawkę rotacyjną) oraz boczne systemy wizyjne lub TTL.

KOMPATYBILNE AKCESORIA

Głowica
3-osiowa

ZGODNY

Oś W
(z przystawką
rotacyjną)

ZGODNY

System
wizyjny TTL

ZGODNY

Boczny
system
wizyjny

ZGODNY

Głowica obrotowa (ręczna lub z napędem silnikowym)

ZGODNY

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Poproś o darmową konsultację. Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
   PARAMETRY TECHNICZNE

   Położenie robocze

   Na nogach

   Skok osi XYZ

   1000x500x500mm

   Wymiary stołu

   1335×830 mm

   Typ lasera

   Wszystkie lasery światłowodowe, 

   zielone, UV i CO2

   Typ drzwi

   Pneumatyczne

   Wymiary

   Wysokość: 2610 mm

   Szerokość: 1590 mm

   Głębokość: 2170 mm

   Skonfiguruj marker

   W 5 krokach zdobadz odpowiednia broszure urzadzenia, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom