Tower Label X

towertag Tower Label X

Marker laserowy Tower Label to maszyna na dwóch osiach XZ i o skoku 800×300 mm. Stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują automatycznego znakowania tabliczek.

Marker potrafi zarządzać jedną lub większą liczbą sekwencji operacyjnych, natomiast LASIT może dostosować oprogramowanie do konkretnych potrzeb. Główną zaletą oprogramowania LASIT FlyCAD jest zdolność do stopniowego zarządzania danymi, poprzez automatyczne uzupełnianie grawerowania laserowego na tabliczkach zgodnie z zamówieniem produkcyjnym.

Każdy magazynek Tower Label może pomieścić do 400 tabliczek. Maszyna opiera się na konstrukcji FlexyMark firmy LASIT, która zapewnia całkowitą stabilność markera laserowego w obrębie wszystkich podzespołów:

W razie konieczności znakowania tabliczek o różnych wymiarach, możliwe jest dopasowanie magazynków do ich wielkości. Dzięki temu marker laserowy cechują duża wszechstronność i istotna przewaga w zakresie zdolności produkcyjnych.

Podstawowa charakterystyka

Automatyczny proces

TowerLabel-G-06-1024x682 Tower Label X

Operator umieszcza tabliczki w magazynku i uruchamia cykl przy użyciu oprogramowania. W tym momencie tabliczki są znakowane automatycznie, a następnie pobierane przez system Pick&Place (wyposażony w przyssawkę) i rozładowywane.

Rozładunek uporządkowany

ft-8 Tower Label X

Rozładunek może mieć miejsce w drugim magazynku (innym niż magazyn załadunkowy) – w takim przypadku nosi on nazwę rozładunku uporządkowanego – lub w kontenerze poprzez zsyp (rozładunek nieuporządkowany).

Maksymalna wydajność

TowerLabel-4caricatori-7 Tower Label X

Marker laserowy tabliczek Tower Label można skonfigurować dla maksymalnie 4 magazynków, co zwiększa jego wydajność. Każdy magazynek może służyć do załadunku lub rozładunku w zależności od potrzeb cyklu znakowania laserowego.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Poproś o darmową konsultację. Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
   Specyfikacja techniczna

   Położenie robocze

   Na nogach

   Typ magazynków

   Stały rozmiar, regulowany rozmiar

   Maksymalna powierzchnia znakowania

   ø220 z FFL254

   System ssący

   Wbudowany

   Typ lasera

   Wszystkie lasery światłowodowe

   Liczba magazynków

   1, 2, 4

   Typ portu

   Ręczny lub pneumatyczny

   Wymiary

   Wysokość: 2265 mm

   Szerokość: 1175 mm

   Głębokość: 980 mm

   Skonfiguruj marker

   W 5 krokach zdobadz odpowiednia broszure urzadzenia, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom