Tag Belt

tagbelt-1024x945 Tag Belt

Marker laserowy tabliczek Tag Belt jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują automatycznie znakować tabliczki i śledzić zlecenia produkcyjne.

Maszyna jest wyposażona w system etykietowania oraz dwa przenośniki do załadunku i rozładunku tabliczek w koszach.

Niektóre z jej cech występowały już w Tower Label X, naszym bestsellerze w sektorze hydrauliki.

 

Magazynki do ładowania tabliczek są regulowane i dlatego też mogą one pomieścić etykiety o różnych wymiarach. Po zakończeniu znakowania i odebraniu etykiety przez system Pick&Place kolejna tabliczka jest gotowa do znakowania. Każdy magazynek może pomieścić do 400 tabliczek.

 

Przenośniki transportujące pojemniki zawierające tabliczki i etykiety zamówień zapewniają uporządkowane zarządzanie pracą.

Kosze są opróżniane i ponownie umieszczane na przenośniku na wejściu, co pozwala uniknąć strat czasu i zoptymalizować produkcję.

Podstawowa charakterystyka

Zarządzanie automatyczne

atos-05-1-1024x646 Tag Belt

Oprogramowanie LASIT FlyCAD umożliwia pobieranie układu każdej tabliczki z danej rodziny produktów i dynamiczne wypełnienie jej danymi dotyczącymi stosownego produktu poprzez bezpośredni dostęp do SERWERA SQL, AS400, ORACLE, SAP lub każdej innej metody udostępnionej przez system fabryczny.

Etykieciarka

atos-04-1024x646 Tag Belt

Etykieciarka, podłączona do systemu fabrycznego, drukuje automatycznie zlecenie produkcyjne. Etykieta jest odkładana do pojemników zbiorczych, a oznakowane tabliczki trafiają na przenośnik. Połączenie zapewnia odczyt RFID, dzięki któremu laser komunikuje się z systemem fabrycznym zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0.

System Pick&Place

atos-06-1024x646 Tag Belt

System Pick&Place wyposażony jest w przyssawkę wykorzystującą efekt Venturiego. Umożliwia to pobranie tabliczki od góry, unikając ryzyka jej uszkodzenia (co mogłoby wystąpić w przypadku rozładunku za pomocą systemu typu pchanego/pneumatycznego).

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Poproś o darmową konsultację. Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
Specyfikacja techniczna

Położenie robocze

Na nogach

Typ magazynków

Stały rozmiar, regulowany rozmiar

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø220 z FFL254

System ssący

Wbudowany

Typ lasera

Wszystkie lasery światłowodowe

Liczba magazynków

2, 4

Typ portu

Ręczny lub pneumatyczny

Wymiary

Wysokość: 2700 mm 

Szerokość: 2100 mm

Głębokość: 2900mm

Może Cię również zainteresować...

Skonfiguruj marker

W 5 krokach zdobadz odpowiednia broszure urzadzenia, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom