Rototower

rototower Rototower

Marker laserowy Rototower zapewnia maksymalną wydajność przy kompaktowych wymiarach.

 

Znakowarka łączy w sobie niewielki rozmiar z wszystkimi zaletami markera z osią obrotową. Skok osi Z wynosi 300 mm. W trybie manualnym, poprzez boczne drzwiczki, można oznaczać części o wysokości do 300 mm przy użyciu obiektywu ø140 mm. 

 

Silnik z enkoderem jest sterowany bezpośrednio za pomocą oprogramowania FlyCAD. Także w przypadku tego modelu markera bariery optyczne chronią operatora przed ewentualnymi kolizjami z obracającym się stołem. RotoTower nie jest zwykłym połączeniem stołu obrotowego z „komercyjną” osią Z, lecz swoistym ośrodkiem znakowania laserowego zaprojektowanym z przy użyciu technik FEM.

Podstawowa charakterystyka

Zmniejszone wymiary

Jest to marker laserowy, który łączy w sobie wyższą wydajność z mniejszymi wymiarami. Dzięki szerokości wynoszącej zaledwie 1100 mm i głębokości 1300 mm można go łatwo umieścić w zakładzie, nie rezygnując przy tym ze stołu o średnicy 600 mm.

Wszechstronność

Szablony są niezbędne w urządzeniach wyposażonych w stoły obrotowe, ponieważ służą do centrowania i podtrzymywania obrabianego elementu podczas obrotu.

W celu uproszczenia montażu stół ma dwa miejsca do umieszczenia, po jednym z każdej strony. Są one ustawione w jednej linii ze środkiem obrotu, co zapewnia dokładność przy obydwu stanowiskach.

Aktualizacja

Ruch wzdłuż osi X umożliwia zwiększenie obszaru roboczego lasera dzięki skokowi osi wynoszącemu 500 mm. Pozwala to znakować palety z licznymi elementami, a także znakować tę samą część w różnych położeniach. Maksymalna powierzchnia znakowania wynosi 600×100 mm przy ogniskowej FFL160 i 655×155 mm przy ogniskowej FFL254.

KOMPATYBILNE AKCESORIA


obrotowa

ZGODNY

Oś obrotowa
Uchylna

ZGODNY

Głowica
obrotowa

NIE

System
wizyjny

ZGODNY

System napinania arkuszy

NIE

Pobierz katalog tego produktu i poproś o darmową konsultację

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
   PARAMETRY TECHNICZNE

   Położenie robocze

   Na nogach

   Stół roboczy

   Ø600mm

   Maksymalna powierzchnia znakowania

   Ø140 mm z ogniskową FFL160

   Ø220 mm z ogniskową FFL254

   Skok osi

   300mm

   Typ lasera

   Światłowodowy, MOPA, zielony

   Maks. obciążenie stołu

   10 kg na stanowisko

   Drzwiczki rewizyjne

   Manualne

   Wymiary

   Wysokość 2100 mm

   Szerokość (bez konsoli) 1100 mm

   Głębokość 1300 mm

   Skonfiguruj marker