Najlepsze rozwiązania do znakowania laserowego na drewnie

iMMAGINE-Legno Legno

LASIT produkuje doskonałe systemy do grawerowania, cięcia i znakowania laserowe na drewnie. Za pomocą lasera można wykonywać nieskończenie wiele procesów na wielu rodzajach drewna miękkiego, twardego lub malowanego oraz na innych produktach: akcesoriach, narzędziach przemysłowych, zabawkach, prezentach, pamiątkach, tabliczkach, znakach, akcesoriach meblowych i nie tylko.

 

FlyCO2 to idealna znakowarka laserowa do drewna. System niezwykle kompaktowy, modułowy i doskonale nadający się do integracji z każdą linią produkcyjną. W porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak druk atramentowy, FlyCO2 stanowi idealne połączenie zmniejszonych kosztów operacyjnych i zwiększonej wydajności.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Poproś o darmową konsultację. Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
   legno Legno

   Proces karbonizacji poprzez systemy znakowania laserowego prowadzi do ciemnienia drewna. W trakcie tego procesu wiązania drewna ulegają zerwaniu i uwalnia się zawarty w nich węgiel. Powstałe odbarwienie skutkuje szarym, niebieskoszarym i czarnym kolorem.

   Cattura Legno

   Systemy cięcia laserowego LASIT idealnie nadają się do cięcia i znakowania różnych grubości i kombinacji materiałów na tym samym etapie procesu. Cięcie laserem światłowodowym drewna to właściwe rozwiązanie, aby uzyskać doskonałe kontury i krawędzie wewnętrzne bez promieni i wiórów obróbkowych.

   Nasze zalety

   Jeden dostawca

   Bez pośredników, od projektu do wdrożenia

   Interfejs

   Protokoły PROFIBUS, PROFINET i PROFIsafe

   Integracja

   Integracje z systemami MES/ERP

   Przemysł 4.0

   Interakcja z biznesową bazą danych dla przemysłu 4.0

   Systemy wizyjne

   Automatyczne centrowanie, weryfikacja i stopniowanie kodu 2D, rozpoznawanie OCR

   Systemy znakowania laserowego

   Do każdego zastosowania i integracji w łańcuchach produkcyjnych

   Skonfiguruj marker