Najlepsze rozwiązania do znakowania laserowego na drewnie

iMMAGINE-Legno Legno

LASIT produkuje doskonałe systemy do grawerowania, cięcia i znakowania laserowe na drewnie. Za pomocą lasera można wykonywać nieskończenie wiele procesów na wielu rodzajach drewna miękkiego, twardego lub malowanego oraz na innych produktach: akcesoriach, narzędziach przemysłowych, zabawkach, prezentach, pamiątkach, tabliczkach, znakach, akcesoriach meblowych i nie tylko.

 

FlyCO2 to idealna znakowarka laserowa do drewna. System niezwykle kompaktowy, modułowy i doskonale nadający się do integracji z każdą linią produkcyjną. W porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak druk atramentowy, FlyCO2 stanowi idealne połączenie zmniejszonych kosztów operacyjnych i zwiększonej wydajności.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?
Poproś o darmową konsultację.

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności
legno Legno

Proces karbonizacji poprzez systemy znakowania laserowego prowadzi do ciemnienia drewna. W trakcie tego procesu wiązania drewna ulegają zerwaniu i uwalnia się zawarty w nich węgiel. Powstałe odbarwienie skutkuje szarym, niebieskoszarym i czarnym kolorem.

Cattura Legno

Systemy cięcia laserowego LASIT idealnie nadają się do cięcia i znakowania różnych grubości i kombinacji materiałów na tym samym etapie procesu. Cięcie laserem światłowodowym drewna to właściwe rozwiązanie, aby uzyskać doskonałe kontury i krawędzie wewnętrzne bez promieni i wiórów obróbkowych.

Nasze zalety

Jeden dostawca

Bez pośredników, od projektu do wdrożenia

Interfejs

Protokoły PROFIBUS, PROFINET i PROFIsafe

Integracja

Integracje z systemami MES/ERP

Przemysł 4.0

Interakcja z biznesową bazą danych dla przemysłu 4.0

Systemy wizyjne

Automatyczne centrowanie, weryfikacja i stopniowanie kodu 2D, rozpoznawanie OCR

Systemy znakowania laserowego

Do każdego zastosowania i integracji w łańcuchach produkcyjnych