Omnitrack wybiera LASIT
do grawerowania laserowego rolek kulkowych

OMNITRAK-lasit-news01 Omnitrack wybiera LASIT do grawerowania laserowego rolek kulkowych

Omnitrack opracowuje innowacyjne rozwiązania w zakresie przemieszczania od 1909 roku. Zawsze staraliśmy się tworzyć produkty najwyższej jakości z najlepszych materiałów i lubimy współpracować z firmami, które podzielają naszą filozofię, takimi jak firma Lasit, która jest producentem maszyn do precyzyjnego grawerowania laserowego.

 

Nasza maszyna do znakowania laserowego od Lasit ma najnowocześniejsze i zaawansowane technologiczne źródło „lasera włóknowego” i oferuje znaczne zalety pod względem precyzji i trwałości w porównaniu z laserami starszej generacji.

System znakowania laserowego Lasit jest niezwykle elastyczny i daje możliwość znakowania ponad 750 produktów. Idealnie nadaje się do wyraźnego znakowania kodów i logo oraz do znakowania produktów o różnych kształtach i rozmiarach, wykonanych z różnych materiałów.

Celem powierzonym Johnowi Cabrini, technikowi High-Tecnologia Fibra Laser Systems Spa, było nie tylko podniesienie poziomu profesjonalizmu i spójności naszych rolek kulkowych, ale także zdobycie korzyści pod względem elastyczności i kosztów produkcji w porównaniu z naszymi poprzednimi systemami znakowania.

OMNITRAK-lasit-news02 Omnitrack wybiera LASIT do grawerowania laserowego rolek kulkowych

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności

Przeprowadzając analizę rynku w celu wybrania odpowiedniej dla nas maszyny, Michel znalazł Lasit Spa, jedną z pierwszych firm europejskich, i stwierdził, że zapewni ona idealne rozwiązanie, pomimo braku sieci dystrybutorów w Wielkiej Brytanii.

 

Po wizycie i zwiedzeniu zakładu montażowego Lasit w Torre Annunziata w Neapolu firma od razu wywarła na nas wrażenie, ponieważ, podobnie jak my, oferuje bardzo spersonalizowaną usługę ukierunkowaną na doskonałość obsługi i jakości.

Copertina-News-omnitrack Omnitrack wybiera LASIT do grawerowania laserowego rolek kulkowych
OMNITRAK-lasit-news03 Omnitrack wybiera LASIT do grawerowania laserowego rolek kulkowych

We współpracy z naszymi inżynierami firma opracowała metody znakowania laserowego odpowiednie do naszych produktów, zarówno przed, jak i po montażu, w celu uzyskania maksymalnej elastyczności produkcji. Dzięki nowym metodom udało się nam zwiększyć wydajność w terminach dostaw oraz zmniejszyć koszty produkcji i osiągnąć większą jakość znakowania na wszystkich naszych nowych produktach.

 

Wprowadzenie zmiany w naszych metodach produkcji wymagało innego sposobu użytkowania maszyny. Z tego powodu zespół techniczny Lasit odwiedził nasz zakład produkcyjny w Stroud w Wielkiej Brytanii. Wszyscy byli niezwykle pomocni, a firma zorganizowała wizytę technika z Włoch w zaledwie 2 dni. W trakcie tej wizyty udało nam się dostosować maszynę do naszego nowego sposobu pracy, a wszystko odbyło się wydajnie i z dużym profesjonalizmem.

 

Ponadto firma zapewnia wsparcie techniczne online i usługę zdalnego dostępu, które są aktywne praktycznie 24 godziny na dobę. Nasza maszyna jest stale w użyciu i nie możemy doczekać się zakupu kolejnej nowej maszyny do grawerowania laserowego od Lasit, aby zwiększyć produkcję.

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

© Wszelkie prawa zastrzeżone