Omnitrack wybiera LASIT
do grawerowania laserowego rolek kulkowych

OMNITRAK-lasit-news01 Omnitrack wybiera LASIT do grawerowania laserowego rolek kulkowych
Copertina-News-omnitrack Omnitrack wybiera LASIT do grawerowania laserowego rolek kulkowych

Omnitrack opracowuje innowacyjne rozwiązania w zakresie przemieszczania od 1909 roku. Zawsze staraliśmy się tworzyć produkty najwyższej jakości z najlepszych materiałów i lubimy współpracować z firmami, które podzielają naszą filozofię, takimi jak firma Lasit, która jest producentem maszyn do precyzyjnego grawerowania laserowego.

 

Nasza maszyna do znakowania laserowego od Lasit ma najnowocześniejsze i zaawansowane technologiczne źródło „lasera włóknowego” i oferuje znaczne zalety pod względem precyzji i trwałości w porównaniu z laserami starszej generacji.

System znakowania laserowego Lasit jest niezwykle elastyczny i daje możliwość znakowania ponad 750 produktów. Idealnie nadaje się do wyraźnego znakowania kodów i logo oraz do znakowania produktów o różnych kształtach i rozmiarach, wykonanych z różnych materiałów.

Celem powierzonym Johnowi Cabrini, technikowi High-Tecnologia Fibra Laser Systems Spa, było nie tylko podniesienie poziomu profesjonalizmu i spójności naszych rolek kulkowych, ale także zdobycie korzyści pod względem elastyczności i kosztów produkcji w porównaniu z naszymi poprzednimi systemami znakowania.

Przeprowadzając analizę rynku w celu wybrania odpowiedniej dla nas maszyny, Michel znalazł Lasit Spa, jedną z pierwszych firm europejskich, i stwierdził, że zapewni ona idealne rozwiązanie, pomimo braku sieci dystrybutorów w Wielkiej Brytanii.

 

Po wizycie i zwiedzeniu zakładu montażowego Lasit w Torre Annunziata w Neapolu firma od razu wywarła na nas wrażenie, ponieważ, podobnie jak my, oferuje bardzo spersonalizowaną usługę ukierunkowaną na doskonałość obsługi i jakości.

OMNITRAK-lasit-news03 Omnitrack wybiera LASIT do grawerowania laserowego rolek kulkowych

We współpracy z naszymi inżynierami firma opracowała metody znakowania laserowego odpowiednie do naszych produktów, zarówno przed, jak i po montażu, w celu uzyskania maksymalnej elastyczności produkcji. Dzięki nowym metodom udało się nam zwiększyć wydajność w terminach dostaw oraz zmniejszyć koszty produkcji i osiągnąć większą jakość znakowania na wszystkich naszych nowych produktach. Wprowadzenie zmiany w naszych metodach produkcji wymagało innego sposobu użytkowania maszyny. Z tego powodu zespół techniczny Lasit odwiedził nasz zakład produkcyjny w Stroud w Wielkiej Brytanii. Wszyscy byli niezwykle pomocni, a firma zorganizowała wizytę technika z Włoch w zaledwie 2 dni. W trakcie tej wizyty udało nam się dostosować maszynę do naszego nowego sposobu pracy, a wszystko odbyło się wydajnie i z dużym profesjonalizmem. Ponadto firma zapewnia wsparcie techniczne online i usługę zdalnego dostępu, które są aktywne praktycznie 24 godziny na dobę. Nasza maszyna jest stale w użyciu i nie możemy doczekać się zakupu kolejnej nowej maszyny do grawerowania laserowego od Lasit, aby zwiększyć produkcję.

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.

Skonfiguruj marker