FlyPump: znakowanie laserowe części cylindrycznych nie stanowi już problemu!

FlyPump-news-01 FlyPump: znakowanie laserowe części cylindrycznych nie stanowi już problemu!

FlyPump to spersonalizowany system znakowania laserowego z podwójną stacją, przeznaczony do grawerowania części cylindrycznych i optymalizujący czas znakowania oraz zmniejszający przestoje.

• System osi XZ do przesuwania głowicy między dwoma komorami znakowania
• Podwójne pionowe wrzeciono i głowica obracana o 90° do znakowania nawet bardzo wysokich części cylindrycznych
• Konstrukcja ze spawanej, rozciągniętej i frezowanej stali, aby zagwarantować stabilność i precyzję w procesach znakowania

FlyPump to idealne rozwiązanie do grawerowania laserowego cylindrycznych i wysokich części, takich jak pompy głębinowe.

 

Marker laserowy oparty jest na sprawdzonym systemie suwnic LASIT z osią XYZ. Oś X (skok 700 mm) umożliwia przesuwanie lasera między dwoma pozycjami znakowania, prawą i lewą. Oś Y (skok 100 mm) umożliwia ogniskowanie rur o średnicy od 1 do 200 mm. Oś Z (ze skokiem 700 mm) umożliwia oznaczanie bardzo wysokich lub nieporęcznych rur. Dwa wrzeciona o ø100 mm (opcjonalnie Ø160 mm) są sterowane za pomocą serwomechanizmu i mają rozdzielczość 39936 kroków/obrót: umożliwiają znakowanie na obwodzie w sposób ciągły.

Copertina-News-FlyPump FlyPump: znakowanie laserowe części cylindrycznych nie stanowi już problemu!

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności

Konstrukcja z dwoma stanowiskami pozwala na znaczną poprawę poprzez optymalizację czasu cyklu procesu znakowania, skracając czas załadunku i rozładunku: po załadowaniu pierwszego elementu do stacji i zadaniu znakowania, w rzeczywistości możliwe jest ustawienie kolejnego elementu na drugim stanowisku, podczas gdy proces znakowania pierwszego jest jeszcze w toku. Po zakończeniu grawerowania otwierają się pierwsze drzwi i można od razu wyjąć oznakowaną część i zastąpić ją nową.

Kontrola jakości znakowania laserowego

Marker laserowy FlyPump jest wyposażony w narzędzia umożliwiające kontrolę jakości. Lustro umieszczone wewnątrz dwóch stacji umożliwia sterowanie procesem grawerowania laserowego za pomocą widoku 360 stopni bez konieczności wyjmowania części z komory znakowania. Ponadto kamerka internetowa, umieszczona pod głowicą lasera, jest bezpośrednio podłączona do komputera i pokazuje proces znakowania w czasie rzeczywistym.

Thumbs-FlyPump FlyPump: znakowanie laserowe części cylindrycznych nie stanowi już problemu!

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.