Sarema
Automatyczne znakowanie wałów korbowych

Thumbs-Sarema Sarema

Sarema to laserowe urządzenie znakujące z automatycznym systemem znakującym, umożliwiającym rozpoznanie od 8-12 wałów korbowych jednocześnie. Głowica znakująca osadzona jest na zmotoryzowanych osiach sterowanych komputerowo i może  poruszać się w układzie X (1000 mm), Z (100 mm) i Y (30 mm).

 

System laserowy umożliwia jednoczesne załadowanie i oznaczenie 5 wałów. Ze względu na dużą wagę wałów, wygodny zdejmowany wózek ułatwia załadunek każdego z nich.

Na każdym wózku znajduje się stanowisko z podtrzymkami łożyskowymi do centrowania i obracania wału, który jest następnie blokowany w położeniu za pomocą układu pneumatycznego.

Gdy operator naciśnie przycisk Start, drzwi pneumatyczne zamykają się, a rozpoczyna się rozpoznanie za pomocą odpowiednich czujników odległości. Następnie automatycznie tworzony jest model wczytanego wału, wykonywane jest grawerowanie laserowe kodu Datamatrix powiązanego z firmową bazą danych, a na końcu jest on odczytywany i weryfikowany. Podczas wykonywania tego procesu, operator może załadować/rozładować kolejne wały.

Copertina-News-sarema Sarema

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Powiązane artykuły

Świat laserów stale się rozwija.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.